Účinnosť - hlavná konkurenčná výhoda
+7 925 623-95-99
+421 944-117-223
Spýtajte sa na vašu otázku

Partner Grizzly


logoGrizzly2.png

Spoločnosť "Grizzly" - ruský výrobca koženého tovaru pod obchodnými značkami

"Grizzly" a "ORS ORO".

Spoločnosť Grizzly funguje na trhu už viac ako 18 rokov, má rozsiahle skúsenosti vo vývoji, výrobe a predaji batohov, tašiek, brašny, kufrov pre mládež, školské batohy atď. Táto spoločnosť má vedúce postavenie medzi ruskými výrobcami podobných výrobkov

Charakteristickým znakom firmy sa stal kreatívny dizajn pre mladých, farebná, kvalitná, moderná potlač, široký sortiment vzorov.

Každý model môže byť reprezentované v niekoľkých farebných prevedeniach.

Rôzne modely môžu byť vyrobené v rovnakom štýle.

1258.png

1631099.jpg

1578585.jpg

A chlapci a dievčatá a veľmi malé, všetci nájdu požadovaný produkt.

984916.jpg

Spoločnosť má svoje vlastné dizajnérske oddelenie, ktoré navrhuje nové modely, má vlastné výrobné kapacity v Rusku a v Číne, veľký veľkoobchodný distribučný sklad v Moskve. Spoločnosť GRIZZLY má zastúpenie na Slovensku so sídlom v Bratislave

V Rusku výrobky Grizzly úspešne predáva v takých veľkých sieťach ako "Detský svet", «Фамилия», veľkých Internetových obchodoch Wildberries, Ozon«Дочки-сыночки»  a mnoho ďalších.

Spoločnosť má záujem o propagáciu svojej značky a aktívne podporuje predaj reklamou .

Katalóg si môžete prezrieť a stiahnuť tu.

Grizzly otvára svoje zastúpenie v Európe a pozýva k spolupráci zástupcov obchodu a predaja so skúsenosťami v predaji podobných výrobkov.

Ak máte záujem o spoluprácu, sme pripravení poskytnúť dodatočné informácie alebo navštívte našu kanceláriu za účelom osobného stretnutia.

Podľa dohody s ruskýmvýrobcom tašiek a batohov značky Grizzly Agentúra RSBconsult vykonáva prieskum trhu a predbežné rokovania o možnej spolupráci.